Zámek Nový Hrad v Jimlíně u Loun

Jimlín

  • Zámek je pamětihodností s gotickými základy ze 14. století, jež prošla rozsáhlými obměnami a rekonstrukcemi, byla svědkem bitev, válek, rabování, ale i marnotratného života majitelů. Zámek se dnes majestátně tyčí uprostřed lounské krajiny s výhledem na romantické České středohoří - 60 km od Prahy, Ústí nad Labem i Karlových Varů. Seznamte se s životaběhem severočeského panství a využijte všech možností, jenž zámek nabízí pro uspořádání Vaší akce, konference či semináře.


POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Služby

Pronájem zámeckých nejen reprezentativních prostor pro pořádání kulturních, firemních i soukromých akcí. K dispozici je rytířský sál, barokní sál se salonky, společenská místnost s penzionem na 1. nádvoří, ale i šenkovna a barokní zahrádka.

Konferenční vybavenost:
120 čalouněných konferenčních židlí, 20 konferenčních stolů, 6 kulatých rautových stolků, 5 rautových stolů, řečnický pultík, projektor, projekční plátno, mikrofony, reprosoustava.
Toalety a kuchyňka jsou v 1. patře severního křídla paláce (s barokními sály a rytířským sálem propojeno arkádovou chodbou v 1. patře východního křídla).
Šenk disponuje vlastní kuchyní – po domluvě s pronajímatelem.

Konferenční prostory

  • Barokní sál – 120 míst a dva salónky – pro catering (v 1. patře jižního křídla paláce)
  • Rytířský sál – do 200 míst (v 2. patře jižního křídla paláce)
  • 1. – 3. nádvoří zámku – 100 míst, Barbořina zahrada – 50 – 100 míst (na jižním svahu po domluvě se správou zámku dle možností a náročnosti)
  • Zámecký šenk – 30 – 40 míst (po domluvě s pronajímatelem)

Ostatní služby

  • Denní i večerní prohlídky zámku
  • Zajištění doprovodného kulturního programu (šermíři, hudební vystoupení, divadla, ohňová show, ukázka dravců, ochutnávka staročeských jídel v černé kuchyni aj.)
  • Svatební obřady v kapli a na zahrádce.

Ubytování

Možnost ubytování pro velkou skupinu v Lounech (6 km, cca 10 min autem, autobusem). Parkování aut a autobusů přímo u zámku.

Stravování

Zajišťujeme rauty a hostiny pro konferenční a firemní akce v reprezentačních sálech.
Zámecký šenk - na 1. nádvoří s venkovním posezením, který nabízí možnost pořádání oslav aj. (vždy po domluvě s pronajímatelem).

Kontakt

Zámek Nový Hrad
příspěvková organizace
Jimlín 220
440 01 Louny

Mob.: 733 691 473
E-mail: reditel@zameknovyhrad.cz
Web: www.zameknovyhrad.cz


POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ