Aktuality

Ústí Region Convention Bureau se podílí na významných akcích, které propagují Ústecký kraj jako destinaci vhodnou pro MICE akce. Jedná se zejména o veletrhy, B2B workshopy, MICE a FAM tripy pořádané u nás i v zahraničí.

Proběhlé akce

12.06.2024 V pivovaru KOCOUR se vyspíte i ve vlakovém vagónu

Varnsdorfský pivovar KOCOUR není jen místo, kde vaří dobré pivo, ale kde můžete udělat netradiční akci pro spoustu lidí.
Velkokapacitní sál a malý sál jsou vám plně k dispozici. Samozřejmostí je zajištění stravování během celého dne s možností přenocování v hotelových pokojích nebo komentovaná prohlídka prostor samotné výroby piva a řízená degustace pivních speciálů.
Hotel nabízí 15 dvou a tří lůžkových pokojů, apartmán a jako specialitu – lůžkové vlakové vozy s kapacitou až 60 lůžek.
Více informací na www.pivovar-kocour.cz

VÍCE

26.06.2023 Držovická stodola – nové místo v Českém středohoří

Není stodola jako stodola. Tato je nová, krásná, nabízí sezení pro 70 osob a ubytování s kapacitou 40 lůžek s možností rozšíření o stany.

VÍCE

25.06.2023 MICE trip do Ústeckého kraje byl prostě exkluzivní

Na konci května – ve dnech 30. 5. – 2. 6. proběhl společný MICE trip pro incomingové agentury, organizátory firemních akcí a teambuildingů do Ústeckého a Karlovarského kraje.

VÍCE

20.05.2023 Nová oáza klidu a odpočinku – usedlost Oblík

Pokud hledáte mimořádné a luxusní místo pro víkendový únik z rušného města, prostředí pro celotýdenní dovolenou, pohádkovou svatbu či aktivní teambuilding, je tu Statek Oblík

VÍCE

9.01.2023 Vinárna Cascade

Představujeme nově zrekonstruované prostory vinárny v kongresovém hotelu CASCADE v Mostě.

VÍCE

2.01.2023 Nové MICE video pro Ústecký kraj

Ve spolupráci s agenturou CzechTourism vzniklo krásné video o zážitkové destinaci, kterou Ústecký kraj bezesporu je. Zhlédněte a inspirujte se!

VÍCE

7.11. - 20.06.2016 Vinařství Johann W Třebívlice - novým partnerem ÚRCB

Třebívlické zámecké vinařství JOHANN W se nachází pouhou hodinu od Prahy a je díky své lokaci, prostornému areálu a výborné kuchyni jako stvořené pro pořádání rozmanitých společenských událostí. Venkovní amfiteátr s kapacitou 235 míst k sezení nabízí i možnost realizace divadelních her či koncertů pod širým nebem. Vstupte do ráje zážitků a nechte se okouzlit gastronomickou poezií našich restaurací.

VÍCE