Výlety lodí a vlakem

Zubrnická muzeální železnice

Zažijete originální projížďku historickým vlakem z Ústí nad Labem do nádherného Muzea v přírodě v romantické obci Zubrnice.

www.nmvp.cz 
 

Labská plavební

Vyzkoušejte jedinečnou plavbu spojenou se společenskou akcí po Labi a užívejte si nádherné přírodní panorama Porta Bohemica mezi Ústí nad Labem a Litoměřicemi nebo výhledy na dominanty Českého Švýcarska z Děčína do Hřenska či Bad Schandau a Drážďan. Lodě Bohemia DC (300 míst), loď Poseidon (250 míst), loď Ústí nad Labem (150 míst) nabízejí vynikající servis.

www.labskaplavebni.cz 
 

Loď Marie

Firemní uzavřená akce na lodi Marie atraktivním "Labským údolím" s kapacitou do 35 osob.

www.amjirousek.cz/lod-marie/ 
 

Moldavská dráha

Dráha nazývaná též Teplický Semmering je železniční trať spojující Most s Moldavou v Krušných horách (do roku 1945 pokračovala až do saského Freibergu). Jde o jednokolejnou železnici dlouhou 26,6 kilometru a kategorizovanou v současné době jako regionální dráha. Úsek Louka u Litvínova – Moldava je od roku 1998 evidován jako kulturní památka (zdroj: wikipedia.org)
moldavskadraha.cz

www.moldavska-zeleznice.cz 
 

Švestková dráha

Vyhlídková trasa po tak zvané Švestkové dráze mezi Lovosicemi a Mostem vám nabídne neopakovatelné výhledy na Milešovské středohoří. Jízdu vlakem můžete využít i jako firemní či zážitkovou akci doplněnou o občerstvení. Cestou se nabízí několik zajímavých zastávek – Vinařství Johann W v Třebívlicích a vinařská exkurze, Expozice Ulriky von Levetzow, zastávka u přírodní památky Kamenná slunce nebo turistika na některou z hradních zřícenin lemující cestu.

www.stredohori.cz/detail/u10-svestkova-draha