Adrenalinové sporty

Zipline Klíny - nejdelší zipline v ČR, 5. nejdelší v Evropě a 20. nejdelší na světě

Jde o přejezd osoby po ocelovém laně zajištěné na kladce ze Sport areálu Klíny přes Šumenské údolí na protější kopec (1400 m), odtud zpět na původní kopec dolů k nástupišti lanovky (800 m) a lanovkou zpět nahoru. Celkem 2,2 km jízdy v krásné přírodě s dechberoucím výhledem na Krušné hory a České středohoří. Osoba posviští ve výšce až 150 m nad zemí rychlostí až 75 km/hod. Atrakce je součástí Sport areálu Klíny v Krušných horách. Zipline bude v provozu po celý rok. ZIPLINE KLÍNY je pro všechny odvážlivce téměř všech věkových kategorií. Starší děti a dospělí budou moci jet samostatně a malé děti budou moci jet v tandemu s dospělým. Jako první na světě používá kladky s elektropohonem.

www.kliny.cz 
 

Offroadsafari.cz

Industriální a okouzlující jízdy uhelným Mosteckem, vulkanickou přírodou Českého středohoří za granáty i vínem nebo tajemnými Doupovskými horami. Poutavé a dobrodružné jízdy terénními vozy neobjevenou přírodou Ústeckého kraje.
Jízdy jsou vhodné jako zážitkový program v rámci akcí nebo jako samostatné teambuildingové akce. Program je možný sestavit na míru od 3 do 8 hodin včetně občerstvení.

www.offroadsafari.cz 
 

Autodrom a polygon Most

Na vlastní kůži si můžete natrénovat smyk i rychlé zatáčky ve vyhlášeném mosteckém motoristickém centru pro veřejnost i soukromé osoby.

www.autodrom-most.cz 
 

Hipodrom Most

Máte rádi koně a projížďky na koních? Dostihový a jezdecký areál nabízí řadu služeb pro veřejnost i soukromé osoby.

www.hipodrom.cz 
 

České Švýcarsko

Zážitky a výlety s průvodcem, individuální programy a kurzy pro širokou veřejnost v oblasti Českého Švýcarska – golf, jízda na kolech a elektrokolech, nordic walking a running, jóga. V zimních měsících výlety na sněžnicích. 
www.cottage.cz

www.active-point.cz 
 

Rafting a kanoing

Po řece Labi se můžete vydat z Ústí nad Labem až do Pirny na nafukovacím člunu a kombinovat jednotlivé úseky s cykloturistikou po Labské stezce. 
www.active-point.cz/zazitky-rafty.html

www.zahranice.com 
 

Sport areál Klíny

Zveme vás do našeho Sport areálu na Klíny do Krušných hor. Úžasným zážitkem je Zipline přes šumenské údolí. Cyklisté si přijdou na své v bikeparku, na nových enduro trailech nebo okolních cyklotrasách, k dispozici je půjčovna terénních kol a koloběžek, bobová dráha, lanový park, dětská hřiště, venkovní lezecká stěna, nebo multifunkční hřiště pro skupinové aktivity.

www.kliny.cz/leto 
 

Sjezdy na koloběžkách z Děčínského Sněžníku

Odvezeme Vás na nejvyšší českou stolovou horou Děčínský Sněžník (723 m n.m.). Užijete si ohromující 360stupňové výhledy na tajemnou zvlněnou krajinu Českosaského Švýcarska, České Středohoří a Krušné hory.

www.active-point.cz/kolobezky.html 
 

Kiting

Zkusíte si letět po krušnohorských pláních s větrem o závod na lyžích i jen tak, v létě i v zimě s malým padáčkem, který ovládáte rukou. Dopřejte si zážitek z nového a populárního sportu na Božím Daru nebo v Abrtamech.

www.kites.cz/lokality 
 

Kurzy přežití v přírodě a záchrany

Otestujte se a posilte svou odolnost i v těch nejkritičtějších situacích. Kurzy přežití v zimě, dešti nebo bahně, jsou jen začátkem a přípravou na nejnáročnější SURVIVAL - Expert přežití.

www.hotrock.cz/9-kurzy-preziti-a-zachrany 
 

Paintbal a Military aréna Vilémov

Vyzkoušíte si bojové pozice, útok i porážku v přírodním paintbalovém centru. Aréna zajistí kompletní servis od zajištění samotné hry přes doprovodný program, dopravu, cattering, večerní program i ubytování.

www.hranavalku.cz 
 

Sportcentrum Račice a. s.

Veslařské centrum světového formátu a sportovní areál u Roudnice nad Labem nabízí širokou škálu sportovních aktivit pro soukromé i veřejné akce.

www.racice.info 
 

Paragliding – Raná

Zažijete nevšední zážitky při paraglidingu ve sportovním areálu Raná u Loun, kde si vyzkoušíte i další létací aktivity.

www.rana-paragliding.cz 
 

Uhelné safari

Zažijte nevšední zážitek, protože navštívíte unikátní technická díla v těžebních lokalitách a podniknete exkurzi do těžebních lokalit (do lomů) za plného provozu a na rekultivace.

www.uhelnesafari.cz 
 

Březenský drak

Budete mít možnost zblízka si prohlédnout velkorýpadlo KU 800, které pracovalo na Dolech Nástup Tušimic více jak 30 let - tzv. Březenského draka. Jde o jedinečnou a vyhledávanou atrakci, kterou jezdí navštěvovat lidé ze všech koutů České republiky. Důlní obr je vysoký jako chomutovská městská věž a váží jako 17 plně naložených letadel.

www.sd-infocentrum.cz 
 

Bungee Jumping Chomutov

Skok z mostu z výšky 62 metrů nad údolím řeky Hačka, je v současné době nejvyšším mostem v České republice, kde se provozuje Bungee Jumping a Kieneova Houpačka.

www.bungyjump.cz 
 

Jumpark Matylda – Most

Skokanský můstek na jezeře Matylda neslouží jen k letnímu tréninku akrobatických lyžařů a snowboardistů, ale můstek je též přístupný veřejnosti.

www.jumparkmatylda.cz 
 

SkyWalkers – Tandemový seskok

Pro milovníky adrenalinových zážitku představuje tandemový seskok jedinečnou možnost, jak splnit svoje touhy – spojit adrenalin s výskokem z letadla ve výšce 4000 m nebo 6000 m nad nad zemí.

www.muj-seskok.cz 
 

Fotbalgolf

Je to technická, soutěživá a především návyková hra, která v sobě mísí vášeň a sílu fotbalu s elegancí a tradicí golfu určená pro všechny věkové kategorie.

www.fotbalgolfmost.cz 
 

Únikové hry – Treasure hunt

Zažijte vzrušující teambuildingovou hru, při které se týmy pohybují pomocí mobilních zařízení vybavených GPS, snaží se přejít přes záludné nástrahy a nakonec najít ukrytý poklad. Lokality – hrad Střekov – skalní město Tisá – Máchovo jezero – Karlovy Vary – Špindlerův mlýn – Praha.

treasure-hunt.cz